zvláštní poděkování
Volný.cz

Podzim v Městských divadlech pražských

Zdeněk Piškula (Moře)

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. sezony Městských divadel je hra Moře anglického dramatika Edwarda Bonda, kterou uvádí od 13. října divadlo ABC v režii hostujícího režiséra Jána Luterána ...celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...
Harakykyri (11:55)

BE26 opět spojí oba prostory

Klub ROXY a Experimentální prostor NoD jsou neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní narozeninové oslavy s názvem BE26 opět spojí oba celý článek

15.10.2018 16:10:57 Redakce | rubrika - Zveme ...
Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
listopad prosinec zobrazit kalendář
předchozí (48) tento týden (49) příští (50)
Po Út St Čt So(09.12. 17) Ne
19:30A-Studio Rubín
KAUZA MÉDEIA
14:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
MIKULÁŠOVY PATÁLIE
16:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
MIKULÁŠOVY PATÁLIE
19:30Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
KYTICE
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
KRÁLOVA ŘEČ
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
MLČENÍ BOBŘÍKŮ
17:00Divadlo U stolu
DON JUAN A FAUST
15:00Hudební divadlo Karlín
JESUS CHRIST SUPERSTAR
19:00Hudební divadlo Karlín
JESUS CHRIST SUPERSTAR
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /DK Metropol
SHAKESPEARE & STRAVINSKIJ (balet)
19:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Na Půdě
OPONA!
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES ANEB ZAPOMENUTÝ ČERT
14:00Městská divadla pražská /ABC
ČESKÉ VÁNOCE
18:00Městská divadla pražská /ABC
ČESKÉ VÁNOCE
17:00Městská divadla pražská /Rokoko
KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ?
14:00MD Brno /Hudební scéna
MARY POPPINS
18:00MD Brno /Hudební scéna
MARY POPPINS
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
DEBURAU
14:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
LOUSKÁČEK - VÁNOČNÍ PŘÍBĚH
18:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
LOUSKÁČEK - VÁNOČNÍ PŘÍBĚH
18:30Národní divadlo /Stavovské divadlo
Vánoční koncert (Kühnův dětský sbor)
20:00Národní divadlo /Nová scéna
DOTKNI SE VESMÍRU A POKRAČUJ
20:00ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
VE DNE V NOCI
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Dvořákova síň Rudolfina
ANTTI SIIRALA – KLAVÍRNÍ RECITÁL
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
KRÁSKA A ZVÍŘE
Po Út St Čt So(09.12. 17) Ne předchozí (48) tento týden (49) příští (50)
listopad prosinec zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Daniel RYMEŠ
Viktor DVOŘÁK

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová