zvláštní poděkování
Volný.cz

Benátská noc letos s Karlem Gottem

Karel Gott

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Již tradičně proběhne poslední červencový víkend od 25. do 28. 7. 2019 v libereckém Vesci další ročník oblíbeného hudebního festivalu Benátská 2019. Vůbec poprvé vystoupí na Benátské zpěvák Karel Gott. Mnohonásobný zlatý slavík oslaví na festivalu svoje 80. narozeniny. Hned první festivalový den, tedy ve čtvrtek 25. července, vystoupí Peter Nagy & Indigo od 18:30 hodin, Karel Gott a hosté od 20:00 hod. Karel Gott si na své vystoupení pozval další speciální hosty Během vystoupení ho doprovodí Band Pavla Větrovce a vokalistky Dasha či Táťána Roskovcová, dále vystoupí i hosté jako Ilona Csáková, Markéta Konvičková nebo Petr Kolář. Večer uzavře Anna K. od 21:40 hodin.

Po čtyřech letech a v nové sestavě se na Benátskou vrací kapela Chinaski. Dále mezi kapelami najdete také Čechomor, Michala Hrůzu, Marka Ztraceného, slovenské No Name, kapelu Framus Five se zpěvákem Michalem Prokopem, Jaroslava Uhlíře, Lenny, Sebastiana, Bena Cristovao, Paulie Garanda, Davida Stypku.
Dále Václava Neckáře s kapelou Bacily, jehož vystoupení muselo být bohužel vzhledem k počasí minulý ročník zrušeno. Festivalový lineup dále doplňuje slovenský zpěvák Richard Müller a jeho Band, který na festival doveze speciální vystoupení v rozšířené sestavě se dechovou a vokální sekcí. Svoje zastoupení mají ale i kapely pro příznivce tvrdších žánrů na festival opět zavítá legendární moravská kapela Traktor a chybět nebude Harlej, Alkehol, Doctor PP a metalové formace Törr nebo Root. O punkový nářez se postarají legendární E!E, SPS a punk-rock i se skotskými dudy dovezou Pipes and Pints. Ze zahraničí dorazí i legendární švédská rocková formace Europe.

22.7.2019 18:07:56 Redakce | rubrika - Festivaly

Časopis 30 - rubriky

Archiv čísel

reklama

LM2019

Časopis 30 - sekce

DIVADLO

Komediální seriál Zpupný krákal

Zpupný krákal

Zpupný krákal (3/6) - Podle šatů poznáš člověka
Krušné začátky Willa Shakespeara, budoucího titána světové celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Filmové tipy 31. týden

Pěkně blbě

Jaguár
Přece neutekl od pařížských mafiánů, aby se stal terčem pro amazonské zabijáky! Jean Reno a Patrick celý článek

další články...