zvláštní poděkování
Volný.cz

Jsou hvězdy, které nehasnou a největší hity

Vladimír Hron

autor: Česká televize  

zvětšit obrázek

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí další pokračování zábavného pořadu (2003). Dále účinkují: L. Machálková, B. Matuš, L. Černíková, K. Hála, D. Šinkorová, T. Mátlová, R. Vojtek, H. Svrček, taneční skupina Uno a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Moderátor a zpěvák Vladimír Hron nás ve své pravidelné hudební show tentokrát zve na malou, leč pestrou cestu kolem světa. Do slavných metropolí i zářivých měst na mořském pobřeží se vydáme spolu s řadou skvělých zpěváků a herců – a naše cesta začíná přímo na divadelním jevišti. V pořadu vystoupí s písněmi New York, New York, Acapulco nebo Barcelona osobnosti zvučných jmen, mezi nimi Karel Hála, Leona Machálková, Jitka Zelenková, Bohuš Matuš nebo Daniela Šinkorová a nebudou chybět ani oslnivá taneční vystoupení a několik jedinečných hudebních překvapení.
Vysílání: 23.7., 16.00 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron v zábavném pořadu tentokrát věnovanému věčnému tématu lásky (2004). Dále účinkují: J. Zelenková, A. Gondolán, T. Mátlová, V. Gondolánová, D. Šinkorová, D. Uličník, L. Černíková, taneční skupina UNO R. Hese a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Láska je ten nejkrásnější cit, věčné téma básníků i hudebníků, jedna z nejhlubších uměleckých inspirací. Proto na ni ani Vladimír Hron ve své zábavné hudební show nemůže zapomenout a diváky zve na romantickou cestu, na které si poslechnou ty nejkrásnější písně plné lásky v podání renomovaných hudebních osobností. Spolu s Danielou Šinkorovou vás Vladimír Hron přesvědčí, že Každý jednou velkou lásku potká a to především ten, Kdo chce lásku dát – jak zazpívá Věra Gondolánová. Jitka Zelenková vám přinese Úžasnou lásku a její kolegové pak i řadu dalších hudebních a tanečních překvapení.
Vysílání: 24.7., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí pořad tentokrát věnovaný létu, slunci, moři a exotickým dálkám (2004). Dále účinkují: E. Pilarová, V. Martinová, H. Křížková, J. Smolík, L. Černíková, B. Pšeničková, taneční skupina UNO R. Hese a další. Kamera J. Lebeda. Režie F. Polák. Moderátor a zpěvák Vladimír Hron tentokrát zve diváky své zábavné hudební show na cestu do exotických dálek, na pláže poseté bílým pískem a zalité sluncem. Směs největších hitů, které přišly zazpívat hudební hvězdy zvučných jmen, navodí nezapomenutelnou letní atmosféru. Připomeneme si legendární brazilský dobrodružný film Lima Barreta O Cangaceiro a jeho titulní píseň, spolu s dalšími hity jako je La Paloma nebo Cucurucucu. O něco blíže domovu se přesuneme s Evou Pilarovou a jejími písněmi Tam za vodou v rákosí a Léto, Léto. Pro změnu do sladké Francie nás pozve Hanka Křížková á la Edith Piaf a Jakub Smolík divákům přiblíží křehkou duši drsných mužů divokého Západu. A i mnoho dalších hudebních a tanečních hostů, mimo jiné zpěvačka Věra Martinová nebo taneční skupina UNO ve výjimečných choreografiích Richarda Hese, vás přesvědčí, že tento hudební výlet pod vedením Vladimíra Hrona bude víc než výjimečný.
Vysílání: 25.7., 16.00 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron zpívá a uvádí nejslavnější písně světových muzikálů (2004). Dále účinkují: J. Molavcová, W. Matuška, Z. Norisová, L. Machálková, L. Černíková, D. Šinkorová, J. Urban, H. Svrček, taneční skupina UNO a další. Kamera J. Lebeda. Režie F. Polák. V dalším dílu zábavně hudebního pořadu nahlédneme s Vladimírem Hronem na Broadway. Právě tam totiž vznikaly ty nejslavnější muzikálové hity, které se dočkaly tisíců repríz v zemích celého světa, Českou republiku nevyjímaje. A tak budeme mít možnost dnes večer sledovat například vynikající Jitku Molavcovou, která získala za hlavní roli v muzikálu Hello Dolly! dokonce prestižní cenu Thálie. Waldemar Matuška perfektně ztvárnil otce mladičké Lízy Doolittlové v muzikálu My Fair Lady a vysvětlí nám, jak je důležité mít alespoň kapičku štěstí. Leona Machálková se na několik chvil stane Olívií Newton John a připomene nám slavný filmový muzikál Xanadu. A není možné zapomenout ani na další filmové muzikály, Pomádu nebo Hříšný tanec, z nichž ty nejslavnější písně zazpívá Daniela Šinkorová nebo Zuzana Norisová. A tak se nechte Vladimírem Hronem a jeho hosty pozvat do oslnivého muzikálového světa, kde na vás čeká řada hudebních a tanečních překvapení.
Vysílání: 26.7., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí nejslavnější filmové melodie (2004). Dále účinkují: V. Martinová, K. Brožová, L. Černíková, D. Šinkorová, K. Černoch, P. Janů, R. Vojtek, J. Čejka, Universal Dancers a další. Režie F. Polák. V dalším pokračování oblíbeného pořadu se vypravíme s Vladimírem Hronem a jeho hosty do světa stříbrného plátna. Připomeneme si slavné filmy, nesmrtelné hrdiny, půvabné krásky a nádherné filmové melodie. Uslyšíte například slavná Světla ramp na hudbu Charlese Spencera Chaplina, dále písně Krásné je žít z filmu Doktor Živago, Sněhurku a sedm trpaslíků na hudbu Larry Moreyho, Arizonu skladatele J. Rychlíka a textaře J. Brdečky z populární kovbojky Limonádový Joe a mnoho dalších hitů. Hosty V. Hrona jsou tentokrát V. Martinová, K. Brožová, L. Černíková, D. Šinkorová, K. Černoch, P. Janů, R. Vojtek či taneční skupina Universal Dancers.
Vysílání: 27.7., 15.50 hod., ČT1

16.7.2018 14:07:13 Redakce | rubrika - Z éteru

Časopis 12 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Mne blesk se dotekl (NdB)

Články v rubrice - Z éteru

Hudební tipy 13. týden

Smokie (BACK BEAT)

Na plovárně s Davem Wecklem
Rozhovor Marka Ebena s významným americkým jazzovým bubeníkem. Režie J. Hojtaš ...celý článek


Bobby McFerrin: Live in Jazz a Vienne

Bobby McFerrin: Live in Jazz a Vienne

Bobby McFerrin: Live in Jazz a Vienne
Vítěz deseti cen Grammy živě v roce 2014. S jazzovým vokálem experime ...celý článek


Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát

Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát

Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát
Jedna z nejvýraznějších postav českého folku a folk rocku, k ...celý článek


Folklorika: Majstr Martin Hrbáč

Folklorika: Majstr Martin Hrbáč
Portrét horňáckého hudce, pokračovatele legendárních lidových primášů. Reži ...celý článek


Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda!

Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda!

Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda!
Vzpomínkový koncert na legendu české populární hudby (Premiéra). Vě ...celý článek


Melodie, které se vracejí s Evou Pilarovou

Eva Pilarová

Melodie, které se vracejí s Evou Pilarovou
Z legendárního televizního seriálu o populárních zpěvácích a jej ...celý článekČasopis 12 - sekce

LITERATURA/ UM?NÍ

Queer: Fredy. Hagibor. Hrdina

Fredy Hirsch (Fredy. Hagibor. Hrdina)

Queer: Fredy. Hagibor. Hrdina.
Portrét Fredyho Hirsche, německého uprchlíka usazeného v Československu, neb celý článek

další články...