zvláštní poděkování
Volný.cz

Zlaté holky jsou sexy

Destiny’s Child

  

Destiny’s Child umějí perfektně zpívat a jsou krásné a mladé. Kapelu v roce 1990 založily dvě kamarádky Beyoncé Knowles a Kelly Rowland. Později je doplnila LaTavia Roberson a LeToya Luckett. V roce 1997 podepisuje dívčí kvarteto smlouvu s nahrávací firmou. Po roce jim vychází debutový singl No, no, no, který vyletěl jako raketa na první pozice světových hitparád. Další hity Bug a boo a Say my name na sebe nenechali čekat.
Rozkoly ve skupině přišly v roce 2000. Po ostrých rozepřích odchází ze skupiny LaTavia a LaToya. Jako náhrada přišla Michelle Williams. V triu slaví skupina Destiny’s Child jeden úspěch za druhým. Velikou zásluhu na tom má jejich třetí album Survivor. Stále se drží na žebříčcích hitparád velmi vysoko. V této době patří mezi nejlepší soulové kapely.

Soulové princezny působí chladně a nedostupně, údajně v soukromí jsou přirozenější než na veřejnosti. Zahrály si v televizním pořadu jménem Smart Guy, v první hip-hopové opeře. Beyoncé zde hraje hlavní roli Carmen. Beyoncé prokázala herecké nadání. Když začne brečet je to tak přesvědčivé, že z toho naskakuje husí kůže.
Na rok 2002 každá členka skupiny připravuje vydání svého sólového alba. Nedávno získali přezdívku Zlaté holky. Díky svým lesklým sexy oblečkům, v nichž se ukázaly na předávání cen Brit Awards v Londýně.
Destiny’s Child při svých živých vystoupení roztáčejí erotická představení. Najdeme je na všech titulních stranách všech předních světových časopisů. Změna image jim zajistila budoucnost a slávu. Konečně se jejich sen naplnil. Nespadněte!

4.10.2001 Petr Schier | rubrika - Známí?

Časopis 32 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Hudební rozhledy

Časopis 32 - sekce

DIVADLO

Divadlo Mana připravuje komedii 5 za 1

S.Jachnická, D.Černá, D.Pfauserová, T.Vítů, D.Pfauserová

Českou premiéru komedie 5 za 1 italského dramatika Enrica Luttmana připravuje divadlo Mana v pražských Vršovic celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Americké nezávislé léto - James White

James White

James White
Nezodpovědný a bezstarostný mladík je nucen změnit svůj postoj k životu po onemocnění matky. Am celý článek

další články...