zvláštní poděkování
Volný.cz

Barbora Piešová: Som flegmatik, ale optimista

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Album Som flegmatik, ale optimista nahrávala zpěvačka Barbora Piešová v průběhu léta s partou hudebníků aspoluautorů ze sereďského studia Randal Group Production – Zoli Tóthem, Ľubomírem Mazákem a Jimi Cimbalou. Na většině písní se zpěvačka podílela autorsky, a to jak po stránce hudební, tak textové.

Na svoje debutové sólové album zařadila vedle prvního singlu Dážď a dalších novinek coververzi Milovanie v daždi od Richarda Müllera, kterou si zazpívala s Mariánem Čekovským, a přidala i žánrově pestré „featuringy“ s českým zpěvákem Michalem Šafratou a hiphopery z Moja Reč. Album uzavírá bonus v podobě anglicky zpívané skladby, jejíž text pro Barboru napsal Ivan Bič.
Tracklist: Dážď, Vesmír, Strany, Priateľ (feat.Michal Šafrata), Šedé myšky, Tak sorry, Nehľadám (feat. Moja Reč), Anjeli (feat. Lenka Piešová), Kadiaľ, Milovanie vdaždi (feat. Marián Čekovský), Game.

12.10.2020 18:10:26 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 25 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Baleto 2021 (NdB)

Články v rubrice - CD boxy

Ima Teva vydává osobní zpověď V kruhu

Ima Teva (Foto: Barbora Linková)

Druhé album elektronické písničkářky Ima Teva spojuje s debutem pouze vydavatelství Divnosti a hlas Petry Jurá ...celý článek


Cas$hanova Bulhar vydává Romea

Přebal alba

Nejvýraznější člen převážně pražské party DVOJLITRBOYZZ, která se prezentuje nekompromisním rapem a texty plný ...celý článekČasopis 25 - sekce