zvláštní poděkování
Volný.cz

Guano Apes hlásí návrat

Přebal CD Bel Air

autor: Z webu   

zvětšit obrázek

Skupina Guano Apes, která se na scénu vrací v sestavě z dob své největší slávy (Henning Rümenapp, Dennis Poschwatta, Stefan Ude a Sandra Nasic), je velice vzácným fenoménem. Německá kapela, která se proslavila po celém světě. Jenom jejich debutové album Proud Like A God v čele s megaúspěšným singlem Open Your Eyes získalo v mnoha zemích zlaté a platinové desky a kapela posléze koncertovala v Evropě a USA celých osmnáct měsíců. I po skončení jejich aktivního hraní dokázal jejich singl Big In Japan, že jde o kapelu naprosto unikátní, když se právě tato písnička stala oficiální hymnou japonské Formule 1 Grand Prix v roce 2009.

Od té doby začala kapela přemýšlet o tom, že by se mohli dát zase dohromady a aktivně tvořit. Bel Air je jednou z nejznámějších čtvrtí Los Angeles a propůjčuje nové desce jméno, což je dost jasnou indikací toho, že kapela se vědomě snaží dobýt nové teritorium a rozhodně už se nepohybuje na rozhraní.

Producentem nového alba jsou držitelé Grammy Jon Schuman a Tom Lord-Age. Ve studiu zasedl za mixažní desku Randy Staub, všichni jmenovaní hudební mistři jsou zárukou kvalitně natočeného alba.

Dobrá zpráva - Guano Apes představí svou novou řadovku hned dvakrát v ČR. První koncert bude 17. července 2011 Masters Of Rock festival Vizovice a druhý 13. října 2011 Praha, KC Vltavská. Fandové skupiny se mají letos naco těšit.

2.5.2011 23:05:36 Petr Schier | rubrika - Zprávy