zvláštní poděkování
Volný.cz

Diváci mohou ve Zlíně ohodnotit inscenaci

Z komedie KDO JE TADY ŘEDITEL?

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Novinku zavádí od návratu komedie KDO JE TADY ŘEDITEL? na scénu Městské divadlo Zlín. Od úterního večera 11. října, kdy bude uvedena první z posledních tří repríz této Aplausem oceněné inscenace, budou moci diváci ohodnotit právě zhlédnuté představení.

Od uvaděček získají lidé hlasovací lístky, které pak vhodí do hlasovacích nádob umístěných ve foyer Velkého sálu či ve společné šatně pro Studio Z a Dílnu 9472. Známkovat inscenaci bude totiž možné ve všech třech hracích prostorách Městského divadla Zlín. Opravdu půjde v podstatě jako o známkování podobně jako funguje ve škole – 1 bude nejlepší a 5 nejhorší. Po každém představení budou pak hlasy sečteny. Výsledky divadlo zveřejní při vyhlašování cen Aplaus na začátku příští divadelní sezony.

„Městské divadlo Zlín je Vaše divadlo, myšleno diváků. Říkáme to při různých příležitostech už víc jak rok a toto hlasování beru jako další krok od slov k činům. Upřímně mě zajímá názor diváků. Pro plánování dalších titulů je klíčový,“ vysvětlil ředitel zlínského divadla Petr Michálek.

10.10.2011 15:10:24 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 32 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Hudební rozhledy

Články v rubrice - Zprávy

Co bylo, je a bude aneb covidové intermezzo

Eva Elsnerová a Štěpán Coufal (Macbeth)

Zprávami opět rezonují negativní vyhlídky do budoucna a opět se polemizuje, zda se bude hrát, pro kolik lidí, ...celý článek


Divadlo Mana připravuje komedii 5 za 1

S.Jachnická, D.Černá, D.Pfauserová, T.Vítů, D.Pfauserová

Českou premiéru komedie 5 za 1 italského dramatika Enrica Luttmana připravuje divadlo Mana v pražských Vršovic ...celý článekČasopis 32 - sekce

HUDBA

Noc a Den a Video Dáreček

Noc a Den

Noc a Den
Michal Hrůza se vrátil na pódium velkolepým koncertem v pražském Foru Karlín (2015). Hosté: Anna celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Cesty víry: Dřevo a duše Jiřího Netíka

Cesty víry: Dřevo a duše Jiřího Netíka
O duchovní inspiraci umělce a řezbáře Jiřího Netíka (2016). Režie J. celý článek

další články...