zvláštní poděkování
Volný.cz

Diváci mohou ve Zlíně ohodnotit inscenaci

Z komedie KDO JE TADY ŘEDITEL?

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Novinku zavádí od návratu komedie KDO JE TADY ŘEDITEL? na scénu Městské divadlo Zlín. Od úterního večera 11. října, kdy bude uvedena první z posledních tří repríz této Aplausem oceněné inscenace, budou moci diváci ohodnotit právě zhlédnuté představení.

Od uvaděček získají lidé hlasovací lístky, které pak vhodí do hlasovacích nádob umístěných ve foyer Velkého sálu či ve společné šatně pro Studio Z a Dílnu 9472. Známkovat inscenaci bude totiž možné ve všech třech hracích prostorách Městského divadla Zlín. Opravdu půjde v podstatě jako o známkování podobně jako funguje ve škole – 1 bude nejlepší a 5 nejhorší. Po každém představení budou pak hlasy sečteny. Výsledky divadlo zveřejní při vyhlašování cen Aplaus na začátku příští divadelní sezony.

„Městské divadlo Zlín je Vaše divadlo, myšleno diváků. Říkáme to při různých příležitostech už víc jak rok a toto hlasování beru jako další krok od slov k činům. Upřímně mě zajímá názor diváků. Pro plánování dalších titulů je klíčový,“ vysvětlil ředitel zlínského divadla Petr Michálek.

10.10.2011 15:10:24 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 46 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Královna Kapeska (HdK)

Články v rubrice - Zprávy

Drama Mléčné sklo na vršovické scéně

M. Etzler a M. Badinková (Mléčné sklo)

Kriminální drama Mléčné sklo vyhledávaného televizního a filmového scénáristy Marka Epsteina bude novoroční no ...celý článekČasopis 46 - sekce

HUDBA

Hudební tipy 47. týden

Sam Smith

Sam Smith Live in London
Populární britský interpret a jeho největší hity živě s koncertním orchestrem BBC celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Filmové hity 80. let

Dolph Lundgren (Filmové hity 80. let)

Filmové hity 80. let
Schwarzenegger, Stallone, Norris, Lundgren či Van Damme – kdo vládl Hollywoodu p celý článek

další články...